Çarşambaspor: Sorumluluk Federasyonda

0

TFF Başkanı Nihat Özdemir’in liglerin başlama tarihi ile ilgili açıklamasını değerlendiren BAL 4. Grup lideri Çarşambaspor’un Başkanı Özkan Yıldırım, “TFF, bu açıklama ile oluşabilecek tüm olumsuzlukların sorumluluğunu üstlendi” dedi.

TFF’nin açıklamasını değerlendiren Yeşil-Beyazlı takımın patronu Yıldırım, “TFF Başkanımız Sayın Nihat Özdemir, liglerin 12-13-14 Haziran’da başlayacağını dile getirdi. Tüm dünya salgın bir hastalıkla mücadele veriyor. Türkiye bu hastalığa karşı iyileşme sürecine girdi, ancak yapılan açıklama ile oynanacak olan maçlarda oluşabilecek tüm olumsuzlukların sorumluluğunu TFF üzerine almıştır” dedi.

‘HEDEFE ULAŞACAĞIZ’
Başkan Yıldırım açıklamasının devamında şunları söyledi; “Bizler daha önce yaptığımız açıklamalarda amatör liglerin kalan 4 haftasının iki haftada tamamlanabileceğini ve play-off’ların kaldırılmasını ve ayrıca BAL’da mücadele eden 11 grubun şampiyonunun 3. Lig’e direk çıkarılabileceğini dile getirmiştik. Ancak karar farklı çıktı. Biz play-off’ları oynayacağız ve 3. Lig hedefimize sezon sonunda inşallah ulaşacağız.”

YÖNETİM TOPLANTI YAPACAK
Çarşambaspor’un hazırlıklarına başlamak için sahaya iniş tarihi ile ilgili de konuşan Yıldırım, sözlerini şu şekilde sonlandırdı: “Coronavirüs nedeniyle tüm oyuncularımıza izin verdik. Yönetim kurulu olarak teknik direktörümüz Kenan Yelek ile bir toplantı gerçekleştirerek takımımızın sahaya iniş tarihini belirleyeceğiz. Takımımızın sahaya inmesi ile de ligin başlamasına kadar takımımızı hazır hale getireceğiz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz