Çarşambaspor Kulübü Başkanı Özkan Yıldırım Direkt 3.Lig İstedi

0

Corona virüsü tedbirleri kapsamında tüm ligler ertelenirken, Bölgesel Amatör Lig 4. Grupta şampiyonluğu garantileyen Çarşambaspor Kulübü Başkanı Özkan Yıldırım, TFF’den BAL’da şampiyon olan takımların bir seferliğine direkt olarak 3. Lige çıkarılmasını istedi.

Bölgesel Amatör Lig 4. Grupta şampiyonluğu ligin bitimine beş hafta kala matematiksel olarak garantileyen Çarşambaspor Kulübü Başkanı Özkan Yıldırım, TFF’den BAL takımlarına sahip çıkmasını istedi. Yıldırım açıklamasında, “Ekonomik anlamda sıkıntı içinde bulunduğumuz dönemde gelirlerimize baktığımızda çok düşük olduğunu görüyoruz. Şampiyonluğu garantileyen takımlar için farklı bir düzenleme getirilmesini istiyoruz” dedi.

SIKINTILI SÜREÇ
Türkiye’nin ciddi bir süreçten geçtiğine dikkat çeken Başkan Yıldırım, “Biz Çarşambaspor Kulübü olarak 4. Grupta şampiyonluğu garantiledik. Dolayısı ile stabil durum geldiğimizde oynayacağımız play-off maçının kaldırılarak federasyona yük oluşturmayacak şekilde 11 grupta şampiyon olan takımların bir seferliğine mahsus olmak üzere direkt olarak 3. Lige çıkarılmasını istiyoruz. TFF’den içinde bulunduğumuz sıkıntılı süreçte güzel bir haber vermesini temenni ediyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz