Çarşambaspor Başkanı Yıldırım İş İnsanlarına Seslendi

0

Çarşambaspor Kulübü Başkanı Özkan Yıldırım, altyapı konusu ve kulübe düzenli gelir sağlayacak çalışmalarla ilgili bilgiler verdi. Yıldırım, Çarşambalı iş insanlarına da destek vermeleri anlamında mesaj gönderdi.

Yeni sezonda TFF 3. Lig’de mücadele edecek olan Çarşamaspor Kulübü Başkanı Özkan Yıldırım, bir kulübün ayakta durabilmesi için güçlü bir altyapıya ihtiyacı olduğunu ifade ederek, “Göreve geldiğimizde altyapıda bir takım eksiklerimiz vardı. Belediye Başkanımız Halit Doğan’ın destekleri ile sorunları çözmeye başladık. İlk etapta antrenör konusunu çözdük. Sonrasında ise malzeme anlamında eksiklerimizi tamamladık. Şu anda 11 yaş grubundan 19 yaşa kadar yarışmacı gruplarımızı oluşturduk ve liglere katılmalarını sağladık. Şu anda amatörün tüm kategorilerinde mücadele ediyoruz” dedi.

BAŞARI ODAKLI YÖNETİM
Yeni sezonda TFF 3. Lig’de mücadele edeceklerini dile getiren Yıldırım, “Öncelikle başarı odaklı bir yönetim olduğumuzu söylemek isterim. Dolayısı ile başarı birlik beraberlikten geçiyor. Geçen sezon bu beraberliği sağlayarak başarıyı yakaladık. Tabi ki bu çalışmaları yaparken Çarşambalı iş insanlarımızdan desteklerini bekliyoruz. Takımlarına sahip çıkacaklarına ve destek vereceklerine de inancımız tamdır. Bunun dışında reklam anlamında da çalışmalarımız var. Yönetim olarak başarıyı yakalamak adına adımlarımızı sağlam atarak yeni sezona iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz