Çarşambaspor Başkanı Yıldırım: Federasyona Güveniyoruz

0

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun liglerin durumu ile ilgili Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, Kulüpler Birliği Başkanları ve TASSK Genel Başkanı Ali Düşmez’le yaptığı video konferansla ilgili düşüncelerini aktaran Çarşambaspor Kulübü Başkanı Özkan Yıldırım, Covid-19 salgını baş gösterdiğinde federasyonla gerekli yazışmaları yaptıklarını söyledi.

Başkan Yıldırım, corona virüs salgınının yavaşlama gösterdiği şu günlerde liglerin durumu ile ilgili olarak beklentilerinin bu şekilde tescillenmesi olduğunu ifade ederek, TFF’ye güvendiklerini söyledi.

RAPOR GÖNDERİLDİ
Bölgesel Amatör Lig takımlarının ekonomik anlamda sıkıntı içinde olduklarını aktaran yeşil-beyazlı ekibin patronu Yıldırım, “Bölgesel Amatör Lig’de 11 grup lideri kulüp başkanları ile yaptığımız görüşme neticesinde federasyondan beklentilerimiz konusunda rapor hazırlayarak Türkiye Futbol Federasyonu’na gönderdik. Federasyondan çok az destek gören BAL takımları olarak içinde bulunduğumuz durumu aktardık” şeklinde konuştu.

YETKİLİ KURUM FEDERASYON
Liglerin durumu ile ilgili son kararın belli olacağının altını çizen Yıldırım, “Bizim Federasyonumuzdan beklentimiz ligin bu şekilde tescil edilerek birincilerin direk 3. Lige çıkartılması yönünde. 2. Lig ve 3. Ligde yapılacak olan düzenlemeyi BAL içinde yapılacağını düşünüyoruz. Bununla ilgili kararı verecek tek kurum olan Türkiye Futbol Federasyonu’na güveniyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz