Çarşambalı Kahraman Zabıtaya Ödül

0

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Tarihi Köprü üzerinde intihar girişiminde bulunan vatandaşı kurtaran kahraman zabıta personeline hediye takdiminde bulundu.

Çarşamba Tarihi Köprü üzerinde gerçekleşen olayda intihar girişiminde bulunan kişiyi kurtarmak için Yeşilırmak Nehri’ne atlayan Çarşamba Belediyesi Zabıta Personeli Cemalettin Aşçıoğlu, Belediye Başkanı Halit Doğan tarafından ödüllendirildi.

Başkan Doğan, “Zabıta personelimiz Cemalettin Aşçıoğlu, köprüde intihara kalkışan vatandaşımızı kurtardı. Vatandaşımız sağ salim hastaneye sevk edilmiş oldu. Ben zabıtamızı görevini yapmış olmasındaki bu sadakatinden ve bağlılığından dolayı tebrik ediyorum. Layık değil ama kendisini bir hediye ile ödüllendirelim istedik. Allah çalışmalarında başarılar nasip etsin” dedi.

HİÇ TEREDDÜT ETMEDİM
Zabıta Personeli Cemalettin Aşçıoğlu ise, “İhbar neticesinde köprüden bir vatandaşın atladığı haberini aldık ve olay yerine en kısa sürede ulaştık. Suda boğulmak üzere olan vatandaşımızı görünce suya girmekte tereddüt dahi etmedim ve çok şükür vatandaşımızın sağlığı yerinde, tekrar geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz