Çarşambalı 40 Öğrenciye Tablet

0

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından hayata geçirilen #TOBBküçükparmaklar Projesi kapsamında 40 adet tablet, Çarşamba TSO Başkanı Ahmet Yılmaz ve Meclis Başkanı Muharrem Yaralı tarafından Kaymakam Şükrü Yıldırım ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özdemir’e teslim edildi.

Törende Çarşamba Şehit Nuripamir İlköğretim Okulu Müdürü Lokman Mum ve beraberindeki öğrencilere, tabletler hediye edildi.

İŞ İNSANLARINA TEŞEKKÜR
Çarşamba TSO Başkanı Ahmet Yılmaz, “Bugünün küçük parmakları bir gün ülkemizin geleceğine imza atacaklar. TOBB tarafından hayata geçirilen #TOBBküçükparmaklar Projesi kapsamında odalar ve borsalar olarak ihtiyaç sahibi öğrencilerimize 81 ilde 30 bin klavyeli tablet hediye ediyoruz. Bu kapsamda ÇTSO olarak ilçemizde 40 adet klavyeli tableti Kaymakamlığımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz aracılığı ile ihtiyaç sahibi öğrencilerimize ulaştıracağız. Bu vesile ile pandemi sürecinde online ortamda uzaktan eğitim alan ihtiyaç sahibi öğrencilere destek veren TOBB’a ve iş insanlarımıza teşekkür ederiz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz