Çarşamba’da Kontrollü Sosyal Hayat Denetimi

0

Çarşamba Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, İlçe Tarım Müdürlüğü, Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Sağlık Müdürlüğü korona virüs sürecinde ilçede rutin kontrollerine devam ederek, “Kontrollü Sosyal Hayat” konusunda vatandaşlara uyarılarda bulundu.

Belediye Başkanı Halit Doğan, Emniyet Müdürü Turgay Begen, Sağlık Müdürü Dr. Şevki Günay, Tarım Müdürü Vekili Hakan Uslu ve Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Yılmaz’ın katıldığı işyeri denetimlerinde eldiven ve maske kullanımı, sosyal mesafe ve hijyen konularında uygulama yapıldı.

Başkan Halit Doğan, “Korona virüs sürecinin ilk başladığı günden bugüne belediye olarak sürekli denetimlerimizi gerçekleştirdik ve tedbiri hiçbir zaman elden bırakmadık. Diğer kamu kuruluşları ile birlikte hareket ederek, ortak çalışmalar düzenledik ve ilçemizde hizmet veren işyerlerini denetledik ve bilgilendirdik. Kontrollü Sosyal Hayat’a geçmiş olmamız salgının bittiği anlamına gelmiyor. Bu süreçte en büyük özveri hemşerilerimize düşüyor, kendilerinin ve sevdiklerinin sağlığı için mutlaka maske, kişisel hijyen ve sosyal mesafe kurallarına dikkat etmeliler” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz