Çarşamba İçin Bir Projem Var

0

Çarşamba Belediyesi tarafından ‘ortak akıla’ katkı sağlayacak ‘Bir Projem Var’ adlı çalışma hayata geçirildi. İlçe için güzel proje ve fikirleri olan vatandaşlar, belediyenin internet sitesinden bu düşüncelerini paylaşabilecek.

Çarşamba Belediyesi, sosyal ve katılımcı belediyecilik örneği göstererek vatandaşların da fikirlerinin değerlendirileceği ‘Bir Projem Var’ sekmesini www.carsamba.bel.tr adresinde hayata geçirdi. ‘Bir Projem Var’ projesi ile Çarşamba Belediyesi ile Çarşambalı vatandaşların Çarşamba’da gerçekleştirilecek olan çalışmalara birlikte yön vermesi hedefleniyor.

HER FİKRİ ÖNEMSİYORUZ
Çarşambalı vatandaşların da Çarşamba’da gerçekleştirilecek çalışmalar da söz hakkı olması adına Çarşamba Belediyesi’nin resmi internet sitesi www.carsamba.bel.tr adresinde hayata geçirilen ‘Bir Projem Var’ sekmesinde Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan’ın şu sözlerine yer verildi: “Daha güzel bir Çarşamba için hazırladığımız projeleri hayata geçiriyor ve yeni projeler üretiyoruz. Tüm hemşerilerimin düşüncelerini önemsiyor ve hayal ettiğiniz Çarşamba’nın oluşması için çaba gösteriyoruz. Çarşamba’nın ekonomik ve sosyal kalkınması kapsamında gerçekleşmesini istediğiniz fikirlerinize ait oluşturacağınız “Proje Bilgi Formu” belediyemiz proje havuzunda toplanacak ve planlamalarımıza öncülük edecektir.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz