Çarşamba Ekmeksiz Kalmaz

0

Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkan Yardımcısı ve Çarşamba Fırıncılar Odası Başkanı Esat Akkaya, geçtiğimiz hafta sonunda uygulanan sokağa çıkma yasağı sürecinde Kaymakam Doç. Dr. Şükrü Yıldırım ve Belediye Başkanı Halit Doğan’la koordineli bir şekilde çalıştıklarını kaydetti.

Çarşambalıların ekmek ihtiyaçlarını iki gün boyunca karşıladıklarını belirten Akkaya, “Tüm fırıncılarımıza sokağa çıkma yasağı boyunca yapmış oldukları özverili çalışmadan dolayı teşekkür ediyorum. Fırıncılarımız sayesinde hiç kimse ekmeksiz kalmadı” dedi.

PANİĞE GEREK YOK
Sokağa çıkma yasağının bu hafta da uygulanacağını ve insanların ekmek konusunda panik yapmasına gerek olmadığını da dile getiren Fırıncılar Odası Başkanı Akkaya sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Şehir merkezinde 60, köylerimizde de 26 tane olmak üzere şu an Çarşamba’da 86 fırınımız bulunuyor. Mahalle mahalle gezerek vatandaşımızı ekmeksiz bırakmayız. Ekmek konusunda vatandaşımızın panik yapmasına gerek yok, biz Çarşamba’daki fırıncı arkadaşlarımızla birlikte Çarşamba’yı ekmeksiz bırakmayız. Bize ulaşamayan Çarşamba Belediyesi Beyaz Masa’ya da ulaştıkları takdirde vatandaşın ekmek ihtiyacı karşılanır.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz