Çarşamba Adapark’ta Nostaljik Akşamlar

0

Samsun’un Çarşamba Belediyesi’nce düzenlenen Açık Hava Kültür Sanat Günleri başladı. Salı ve Perşembe akşamları, ‘Açık Hava Sineması’, Çarşamba akşamı ‘Müzik Dinletisi’, Cumartesi akşamı ise ‘Çocuk Tiyatrosu’ gösterimi; Adapark Tarihi Çarşamba Evi’nde gerçekleşiyor.

ÇOCUKLARA ÖZEL TİYATRO
7’den 70’e çok sayıda Çarşambalı vatandaşın katıldığı Açık Hava Kültür Sanat Günleri’nde Yeşilçam’ın unutulmaz filmlerinden ‘Bizim Aile’ ve ‘Bizim İçin Şampiyon’ beyaz perdeye yansıtıldı. Çarşamba Belediyesi tiyatro ekibi ise çocuklara ‘Küçük Doktor, Bay Mikrop’ adlı çocuk tiyatrosunu sergiledi. Müzik grubu da muhteşem bir müzik şöleni sundu.

OLDUKÇA KEYİF ALDIK
Çarşamba Belediye Başkanı Av. Halit Doğan, “Tarihi Çarşamba Evi’nde hemşerilerimizle sinema gününde nostaljik bir akşam yaşadık. Çocuklarımız tiyatroyla hem güldü hem eğlendi, müzik dinletileri akşamında da keyifli bir gece yaşadık” dedi. Adapark Tarihi Çarşamba Evi’nde buluşmaya devam edeceklerini kaydeden Başkan Doğan, “Pandemi sonrası hemşehrilerimize ‘Açık Hava Kültür Sanat Günleri’ ile biraz olsun morallendirelim istedik. Sosyal mesafeye uygun, aile ortamında buluştuğumuz etkinliklere tüm hemşehrilerimiz davetlidir” diye konuştu.

Çarşamba Belediyesi’nce düzenlenen Açık Hava Kültür Sanat Günleri, Adapark Tarihi Çarşamba Evi’nde her Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cumartesi akşamları gerçekleşiyor.

default

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz