Çaresiz Babanın Feryadı: Çocuğum Ölecek Diye Çok Korkuyorum

0

Samsun’un Salıpazarı İlçesi Tahnal Mahallesi’nde yaşayan Uğur Şahin isimli baba, 7 yaşındaki oğlu Kadir Şahin’in hastalığının kendilerini çok mağdur ettiğini dile getirdi.

Baba Şahin, “Oğlum Kadir, 7 yaşında ve epilepsi hastası. Yürüyemiyor, konuşamıyor. Oğlumun OMÜ’de tedavi görmesi gerekiyor. Rahatsızlandığı zaman yetiştiremeyeceğim ve ‘oğlum ölecek’ düşüncesi beni çok korkutuyor” dedi.

TAKSİ 450 LİRAYA GİDİYOR
Tahnal Mahallesi’nin Salıpazarı ilçe merkezine uzak bir mahalle olduğunu söyleyen Uğur Şahin sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Oğlumu taksiyle OMÜ’ye götürmek istediğimde bir taksi 450 liraya gidiyor. İlçemizde de bir tane ambulans olduğu için oğlum rahatsızlandığında ben mahalleden önceden yola çıkıyorum. Çünkü ambulans başka hastaya gitmiş olabiliyor ya da bizim bulunduğumuz bölgeye çıkamadığı için yolda ambulansı karşılıyorum.”

YARDIM BEKLİYORUM
Oğlunun bakımı ve tedavisi için yardım beklediklerini söyleyen Uğur Şahin, “3 yaşında Hiranur adında bir de kızım var. Aile olarak maddi durumumuz iyi değil ve oğlumun bakımı ve tedavisi için devletimizden ve hayırseverlerimizden yardım bekliyorum” diyerek sözlerini sonlandırdı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz