Canik’te Meclis Üyelerine Hizmet Brifingi

0

Canik Belediyesi, birim müdürlerinin sunumuyla 2019 ve 2020 yılları içerisinde gerçekleştirilen tüm çalışmaları ve düzenlenen kültürel etkinlikleri, Canik Kültür Merkezi’nde değerlendirme toplantısıyla masaya yatırdı.

İki yıllık hizmetlerin anlatıldığı hizmet tanıtım toplantısına AK Parti, MHP ve İYİ Parti Canik İlçe Başkanları, meclis üyeleri katıldı.

“Hepimizin ortak derdi, ortak çabası, gayreti Canikli insanların yaşamını kolaylaştırmak, derdine derman olmak içindir” diyerek konuşmasına başlayan Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Göreve geldiğimiz günde itibaren şeffaf belediyecilik anlayışını benimsedik ve yaptığımız her işten meclis üyelerimizin, tüm personelimizin bilgi sahibi olmasını arzu ettik” dedi.

Başkan Sandıkçı, “Gördüğünüz gibi Canik’te her şey ileri doğru gidiyor. Bir şey hariç o da borçlar. Borçlarımız eksiliyor. İnşallah bu hızla gidersek dönem sonuna kadar borçları bitirmeyi hedefliyoruz. Şuan Canik Belediyesi olarak SSK’ya ve vergi dairesine borcu yoktur yazısı alacak duruma geldik” diye konuştu.

Sandıkçı, şöyle konuştu; “İmar yenilenme, kırsal mahallelerimizde çalışmalarımız devam ediyor. Hiç kimseye ayrıcalık tanımadık. Hiç kimseye adaletsizlik yapılmadı. Hiç kimse yerinden oynatılmadı. Sağduyulu her insan siyasi görüşü ne olursa olsun yaptığımız imar çalışmalarını takdir edeceğini düşünüyorum. Canik’in 50 yıllık önünü açmış olduk. Bu iki yıllık dönemde yarım kalan projeleri tamamlama imkânımız oldu. Yeni başladığımız projelerimizi de tamamlamış olacağız. Sosyal yardım çalışmalarımız bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada devam edecek. 32 bin koli yardımda bulunduk.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz