Canik’te Kar Seferberliğine Teşekkür

0

Kar yağışının etkili olduğu andan itibaren günün 24 saati durmaksızın çalışmalarını aralıksız sürdürerek Canikli vatandaşların yaşamlarının olağan bir şekilde devam etmesini sağlayan Canik Belediyesi’nin çalışmaları, Canikli vatandaşlardan takdir ediliyor.

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, sokağa çıkma yasağının olduğu hafta sonunda da alanda karla mücadele eden mesai arkadaşlarını yalnız bırakmadı.

Özellikle kar yağışının daha çok etkili olduğu kırsal mahallelerde çalışmaları denetleyen Başkan Sandıkçı, mahalle halkıyla da sohbet etti.

Tuzaklı Mahallesi sakinleriyle sohbet eden Sandıkçı, yapılan çalışmalar hakkında mahalle halkına bilgiler verdi ve mahalle halkının istek ve taleplerini dinledi.

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Kapalı hiç bir yolumuz bulunmamakta. İlçemizin 52 mahallesinde yaşayan insanlarımızın mağduriyet yaşamadan yaşamlarını sürdürmeleri için var gücümüzle gece gündüz çalışarak hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Arama kurtarma ekibimiz 24 saat esaslı, yardıma ihtiyacı olanların, yolda kalanların yardımına koşuyor. Tüm Canikli vatandaşlarımızla, belediye çalışanlarımızla, büyükşehir belediyemizle el ele verdik ve çok şükür ilçemizde etkisini gösteren kar yağışının ardından başarılı bir çalışma yaptık” dedi.

Canik Muhtarlar Dernek Başkanı Ahmet Genç ise sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, “Canik ilçemizde gece gündüz demeden karla mücadele ederek yolları ulaşıma açan Belediye Başkanımız İbrahim Sandıkçı’ya ve ekibine, şahsım, muhtarlarım ve köy halkım adına teşekkür ederim. Allah yar ve yardımcıları olsun” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz