Canik’te Başarılı Öğrencilere Hediye

0

Canik Belediyesi, liselere ve üniversitelere giriş sınavlarında başarılı olan öğrencileri çeşitli hediyelerle ödüllendirileceğini açıkladı.

Üniversiteye giriş sınavlarında başarılı olan öğrencileri değişik hediyelerle ödüllendireceğini açıklayan Canik Belediyesi, şimdi de liselere giriş sınavında başarılı olan öğrencileri çeşitli hediyelerle ödüllendiriyor.

Canik Belediye Başkan İbrahim Sandıkçı, “Öğrencilerimizi çeşitli ödül yöntemleriyle başarıya teşvik ediyoruz. ‘Başarı Sizden, Destek Bizden’ diyerek üniversiteye giriş sınavlarında başarılı öğrencilerimize burs desteği, yurt ücreti desteği ve laptop, cep telefonu gibi hediyelerle ödüllendireceğimizi daha önce açıklamıştık. Şimdi de yine ilçemizde okuyup da liselere giriş sınavlarında başarılı olan öğrencilerimize çeşitli ödüllerimiz var. Liselere giriş sınavında yüzde 1’lik dilime giren öğrencilerimize ‘tablet ve gram altın’, yüzde 5’lik dilime giren öğrencilerimize ‘tablet’, yüzde 10’luk dilime giren öğrencilerimize ‘akıllı saat’ hediyelerimizle başarılı öğrencilerimizi ödüllendirmek istiyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz