Canik’te ‘Başarı Sizden Destek Bizden’

0

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Canik İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Uzunlar ve Canik Halk Eğitim Merkezi Müdürü Zekeriya Özkan ile birlikte Mevlana Eğitim Kampüsü’ndeki CAKEM kurs merkezinde üniversite sınavına hazırlanan öğrencileri ziyaret etti.

Üniversite sınavına yönelik takviye dersleri alan öğrencilere başarılar dileyen Başkan Sandıkçı, sınavda başarı gösterecek öğrencilere müjde üzerine müjde verdi.

TÜM İMKÂNLARIMIZLA YANINIZDAYIZ
Başkan Sandıkçı, “Bu yıl üniversite sınavında başarı gösterecek olan öğrenci kardeşlerimize önceden olduğu gibi desteklerimiz artarak devam edecek. İlçemizdeki okullarda eğitim görüp üniversite sınavında ilk beş yüze giren öğrencilerimize eğitim süresince; ‘burs desteği, yurt ücreti ve laptop’, ilk beş bine giren öğrencilerimize eğitimleri süresince burs desteğiyle birlikte cep telefonu, yine ilk elli bin sıralamasına giren öğrenci kardeşlerimize burs desteği ve tablet vererek, başarılı öğrenci kardeşlerimizi ödüllendirmiş olacağız” dedi.

BAŞARMAK İÇİN DAHA ÇOK ÇALIŞMALIYIZ
Belediye Başkanı Sandıkçı, “Rabbim hepinize zihin açıklığı versin. Parolanız çalışmak, çalışmak, çalışmak olsun. Kurs merkezimizden takviye dersleri alan geçen yılkı öğrencilerimiz güzel başarı elde ettiler. İnşallah sizler de bu yıl geçen yılın üzerine koyarak aldığınız bu takviye dersler sayesinde istediğiniz üniversitelere yerleşmiş olursunuz” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz