Canikli Esnaflara Salgın Uyarısı

0

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Gülsan Sanayi ve Mekke Caddesi esnafını ziyaret etti. Sandıkçı, yeni iş yeri açan esnaflara teşekkür etti, hayırlı işler diledi. İmkânlar ölçüsünde destek olacaklarını belirtti.

Esnafları ziyaretleri sırasında alışveriş için gelen vatandaşlarla da sohbet eden ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi paylaşımında bulunan Başkan Sandıkçı, esnaf ve ilçe halkının gözlerindeki tebessümün kendilerine güç kuvvet verdiğini belirtti.

Başkan İbrahim Sandıkçı, “Salgınla mücadelede asla tavize yer yok. Bir an önce bu salgından kurtulup artık ilçe halkımızla, esnafımızla normal hayata geçmek istiyoruz. Pandemiyle mücadelede yerinde karar dönemine geçilmiş durumda. Hayatımızın normale kavuşması için salgın riskini ortadan kaldırmak zorundayız. Bunun içinde esnaf kardeşlerimizle, vatandaşlarımızla birlik beraberlik içerisinde topyekün mücadele içinde olmalıyız. Ülkemizin geleceği için, yavrularımızın geleceği, eğitimi için, sağlıklı kalmak sağlıklı yaşamak için çok daha dikkatli olalım. Sosyal mesafemize, maske kullanmaya ve temizliğimize dikkat edelim” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz