Canikli Çocuklara Park Sözü Tutuldu

0

Samsun’un Canik İlçesi’nde mahallelerdeki çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Gödekli Mahallesi Bozarmut mevkiinde incelemeler yaparken, çocukların park isteğiyle karşılaştı.

Çocukların, “Başkanım mahallemize park yapar mısınız?” isteklerine kayıtsız kalmayan Başkan Sandıkçı, çok kısa bir zaman içinde çocuklarının bu isteklerini yerine getirerek çocukları sevindirdi.

Başkan Sandıkçı, şöyle konuştu; “İlçemizde çocuklarımız için hizmet üretmeye devam ediyoruz. Her mahalleye bir park projemiz devam ediyor. Gödekli Mahallesi’nde çocuklarımızın park isteğine kayıtsız kalamazdık. Çalışma programımızda düzenlemeye giderek bu parkımızı planladığımız zamandan önce bir hayırseverimizin de katkılarıyla kısa zamanda tamamlayarak çocuklarımıza verdiğimiz sözü yerine getirmiş olduk. Parkaların ve çocuk oyun alanlarının aileler ve çocuklar için vazgeçilmez alanlar olduğunu biliyoruz. Bizler istiyoruz ki; çocuklarımız daha güvenli, daha sağlıklı alanlarda vakit geçirsinler, buluşup oynasınlar. Bunun için gerekli olan ne varsa yapıyoruz.”

Canik Kaymakamı Mahmut Halal ve İş insanı Olgun Aydoğan ile birlikte yapılan parkta incelemelerde bulunan Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, çocukların mutluluklarına, sevinçlerine ortak oldu. Parkta oynayan çocuklarla yakından ilgilendi ve onları salıncakta salladı. Çocuklarla sohbet eden Başkan Sandıkçı, çocuklara salgının henüz sona ermediğini, sosyal mesafe, maske ve temizliğe dikkat edilmesi uyarısında bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz