Canik Sokaklarında Bayram Coşkusu

0

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, üstü açık belediye otobüsüyle ilçenin sokaklarını tek tek dolaştı. Vatandaşları balkonlarda ve pencerelerde selamlayarak hareketli türkü ve şarkılar eşliğinde bayramlarını kutladı.

Keyifli anların yaşandığı bayram kutlama gezisinde mahalle halkının yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Sandıkçı, ara ara otobüsten inerek evlerinin balkonlarından sepet salan çocukların sepetlerine şeker, pamuk şekeri, çikolata ve çeşitli hediyeler bırakarak çocukları sevindirdi.

Başkan İbrahim Sandıkçı, “Ülke olarak zor günlerden geçtiğimiz bu günlerde evlerinde kalan insanlarımızın bu mutlu günlerini paylaşmak, bayram sevinçlerine ortak olmak istedik. Evlerinin balkonlarından, pencerelerinden bizleri selamlayan, sevinç gösterisinde bulunan vatandaşlarımıza çok çok teşekkür ediyorum. Bu bayramda vatandaşlarımızla bir arada olamasak da gönüllerde, kalplerde buluştuğumuza inanıyorum. İnşallah çok yakın zamanda eski bayramlarda olduğu gibi hep bir arada büyüklerimizin ellerinden öperek, küçüklerimize sarılarak bayramlarımızı kutlayacağımız günlerin çok yakın olduğuna inanıyorum” dedi.

Gezinin ardından şehit ailelerini ve yetim çocukları ziyaret eden Başkan Sandıkçı, bayramlarını kutlayarak şeker, çikolata ve hediye ikramında bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz