Canik Basket İş İnsanı Galip Öztürk’ten Ulaşım Desteği İstiyor

0

Türkiye Basketbol Federasyonu’nun yeni tip korona virüs salgını nedeniyle tüm ligleri oynanmamış sayarak iptal etmesinin ardından küme düşmekten kurtulan Samsun Canik Basket Kulübü, yeni sezon için hazırlıklara başlıyor. Kulüp Başkanı Zafer Şimşek, federasyonun ligleri tescil etmesi ile birlikte yeni sezonda Kadınlar Süper Ligi’nde mücadele edeceklerini ifade ederek, “2020-2021 sezonu için yeni bir sayfa açıyoruz. Yeni sezonda daha iyi olmak için canla başla çalışıyoruz” diye konuştu.

LİG 30 EYLÜL’DE START ALIYOR
Samsun ve Karadeniz’i Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde temsil eden Samsun Canik Basket Kulübü Başkanı Zafer Şimşek, federasyondan davet beklediklerini ifade ederek, “Lige katılım 1-17 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek. 18 Ağustos’ta ise kura çekimi gerçekleştirilecek. 30 Eylül’de ise yeni sezon start alacak. Yönetim olarak bizlerde bu süre zarfında gerekli çalışmaları yapacağız. Aynı zamanda olmazsa olmazımız altyapıda mücadele eden sporcularımıza ağırlık vereceğiz” şeklinde konuştu.

GALİP ÖZTÜRK’E ÇAĞRI YAPTI
Sponsor konusunda bir gelişmenin yaşanmadığının altını çizen Şimşek, “Geçen sezon ulaşım ve konaklama konusunda büyük sorunlar yaşamıştık. Yeni sezonda aynı sıkıntıları yaşamamak adına girişimlerimiz sürüyor. Ulaşım ve konaklama konusunda her zaman spor ve sporcunun yanında olan Samsunlu iş insanı Metro Holding Onursal Başkanı Galip Öztürk’ten destek bekliyoruz. Bizlere destek vereceğine inanıyorum” dedi. Zekai Anıl

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz