Canik Araç Filosu Güçlendirdi

0

Canik Belediyesi ilçe halkına daha verimli ve hızlı bir şekilde hizmet vermek için araç filosuna yenilerini ekledi. Belediye mevcut araç filosuna 2 adet çöp kamyonu, 1 adet çöp dorsesi, 1 adet çöp taksi, 1 adet süpürge aracı, 1 adet Zabıta aracı ve 1 adet su tankeri olmak üzere toplam 7 araç ilave ederek araç filosunu genişletti.

Canik Belediyesi Adnan Menderes Demokrasi Meydanı’nda gerçekleşen araç tanıtım programına AK Parti Canik İlçe Başkanı Mahmut Gençay, MHP  Canik İlçe Başkanı Süleyman Baltacı, mahalle muhtarları, belediye meclis üyeleri, başkan yardımcıları ve birim müdürleri, çok sayıda davetli katılım sağladı.

Canik halkına daha iyi hizmet sunabilmek adına, daha temiz ve daha güzel bir Canik için araç filolarına yenilerini ekleyerek araç filolarını daha da güçlendirdiklerini belirten Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Görevi devraldığımız ilk günden bugüne borç edebiyatı yapmadan hizmet üretme yarışına girdik” dedi.

Başkan Sandıkçı, “Daha öncede söyledim yine söyleyeceğim. İlk işimiz raydan çıkmış olan trenin vagonlarını tekrar raya sokmak, tamirini onarımını gerçekleştirmek ve doğru bir planlama ile tekrar yola çıkarmak olacak demiştim. Elhamdülillah 2019 yılının sonuna doğru bunu başardık. Artık rotası belli olan, ne yapması gerektiğini bilen bir belediye haline geldik. Ayağımızdaki prangalardan kurtulup yürümeye başlamıştık, artık adımlarımızı hızlandıracak ve koşmaya başlayacağız” diye konuştu.

İbrahim Sandıkçı, “Merkezi hükümet yatırımlarını ilçemize kazandırma noktasında azami çaba sarf ettik. Makam koltuğunda değil sahada işimizin başında olduk. İşimiz gücümüz Canik dedik ve gecemizi gündüzümüze katarak Canik’imize ne kazandırabiliriz sorusuna cevap aradık” ifadelerini kullandı.

Başkan Sandıkçı, açılış konuşmasının ardından Adnan Menderes Demokrasi meydanında hilal şeklinde dizilen araçlar hakkında tek tek katılımcılara bilgiler verdi. Ardından belediye araç filosuna yeni eklenen araçlar ilçe genelinde tanıtım turu attı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz