Çalıştığı İşyerini Yavaş Yavaş Soymuş

0

Samsun’da oto aksesuarcının soyulması ile ilgili İl Emniyet Müdürlüğü’nden bilgilendirme yapıldı. Yapılan açıklamada, işyerinin eski çalışanın çalıştığı dönemde malzemeleri dönem dönem aldığı, son girişiminde ise camı esneterek malzemeleri çaldığı bilgisi paylaşıldı.

Samsun İlkadım ilçesi İstasyon Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:91’de yer alan oto aksesuar firmasının soyulması ile ilgili basında çıkan ‘Samsun’da 7 gün boyunca dükkanı soydu, dükkanı soyan hırsız 70 bin TL’lik vurgun yaptı, polis hırsızı arıyor’ başlıklı haberlerin ardından, İl Emniyet Müdürlüğü açıklama yaptı.

HIRSIZ CEZAEVİNDE
Açıklamada işyeri sahibi A.K.’nın oto aksesuar ürünlerinin çalındığı yönünde Gazi Polis Merkezi’ne yaptığı müracaatın ardından soruşturma başlatıldığı belirtilerek şunlar kaydedildi; “Konu ile ilgili olarak İlkadım Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekipleri tarafından yapılan kamera incelemelerinde, malzemeleri alan şahsın aynı işyerinin eski çalışanı B.A isimli şahıs olduğu, şahsın işyerinde çalıştığı dönemde parça parça malzemeleri alarak kutuları yerlerine bıraktığı, 13.01.2021 günüde şahsın katlanır camı esnetmek suretiyle dükkana girerek son malzemeleri çaldığı tespit edilmiştir. Şüpheli şahıs işyerinden ve kurumdan hırsızlık suçu ile Nöbetçi Cumhuriyet Savcısının talimatı ile gözaltına alınmış olup, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanmıştır.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz