Çalışma Bakanı Zehra Selçuk Samsun’da

0

Bir dizi programa katılmak için Samsun’a gelen Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Samsun Valiliği’ni ziyaret etti.

Bakan Zehra Zümrüt Selçuk’un Samsun programı valilik ziyaretiyle başladı. Bakan Selçuk valiliğe gelişinde Vali Doç. Dr. Zülkif Dağlı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve diğer protokol üyeleri tarafından karşılandı. Bakan Selçuk burada valilik anı defterini imzaladı.

Çalışma Bakanı Zehra Selçuk, 19 Mayıs Sitesi’ni ziyaret etti. Yangından zarar gören iş yeri sahipleri ile bir araya gelen ve olay mahallinde incelemelerde bulunan Bakan Selçuk, üzüntülü iş yeri sahiplerini de teselli etti.

İşyeri sahipleri; ekmek kapılarının 1 gecede küle döndüğünü, her iş yerinde 30’dan fazla işçi çalıştığını ve mağdur olduklarını Aile, çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’a ileterek, devletten destek istediler.

Bakan Zehra Zümrüt Selçuk da iş yeri sahiplerinin üzüntülerini paylaştıklarını ifade ederek, destek olacaklarını açıkladı. Yangınla ilgili bilgi alan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, iş yeri sahiplerine de ‘geçmiş olsun’ dileklerini iletti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz