Bulut Emlak’tan Doğaya Fidan

0

Samsun’un Atakum İlçesi’nde emlak sektöründe faaliyet gösten Bulut Emlak, ağaçlandırma sahası oluşturdu. Abdulkadir Bulut, “Çevreye ve doğaya karşı sorumluluk sahibiyiz” dedi.

Bulut Emlak çalışanları, sosyal sorumluluk projesi kapsamında Atakum’un Alanlı mevkisinde kendilerine tahsis edilen ağaçlandırma bölgesinde ıhlamur fidanlarını toprakla buluşturdu.

Samsun Orman İşletme Müdürlüğü personeli ve TEMA Vakfı Atakum İlçe Sorumlusu Habib Alan’ın da katıldığı fidan dikim etkinliğinde eğlenceli anlar yaşandı.

BETONA KARŞI FİDAN
Bulut Emlak Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Bulut, “Emlak sektöründe faaliyet gösteriyoruz ancak çevreye ve doğaya karşı sorumluluk sahibiyiz. Ağaçlandırma bölgemize ıhlamur fidanları dikerek, şehrimizin yeşiline katkıda bulunmak istedik. Günümüzde hızlı betonlaşma ile karşı karşıyayız. Yeşil alanların çoğalması konusunda sorumluluğumuz var” dedi.

Bulut Emlak çalışanları, gelecek nesillere ‘yaşanabilir ve yaşatılabilir bir çevre bırakma’ adına bu etkinliği gerçekleştirdiklerini söyledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz