Bu Acı Tabloyu Artık Görün

0

İYİ Parti Ekonomi Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, İYİ Parti İl Başkanı Hasan Aksoy ve beraberindekiler ile birlikte, Havza İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek, İlçe Başkanı Abdullah Baş ve parti yönetimi ile bir araya geldi.

Erhan Usta, Türkiye’nin ekonomik darboğazda olduğuna işaret ederek, “Bugünkü hükümet bir yere götüremiyor. Türkiye ekonomisi can çekişiyor. Bunun üzerine birde pandemi geldi. Vatandaşımız güvenebileceği, bu ülkeyi taşıyacak, bu ülkeyi yönetecek bir siyasi parti arıyor. Bizimde tüm gayretimiz burada ‘Biz bu ülkeyi yönetiriz’ mesajını vermek. Çok şükür bu anlamda çok başarılı gittiğimizi düşünüyoruz. Bu ülkede bir yazarkasa olayından dolayı hükümeti gönderen medya bu gün yüzlerce intiharın hiç birini yazmıyor. Can en kıymetli şey, kim canına kıymak ister? Ama tıkanmış işte. Özellikle esnaf intiharları çok fazla. İş, aş diyen insanlar intihar ediyor. Dolayısı ile bunları görmemiz lazım. Türkiye bu sıkıntıları yaşıyor. İnsanlar bu hükümetten vazgeçmek istiyor ve halkımıza o güveni verdiğimizde her şey değişecektir” dedi.

BİZ SEÇİME HAZIRIZ
İYİ Partili Usta, şöyle konuştu; “Ülke ekonomisi can çekişmekte. Özellikle pandemi ile birlikte bu zorlukları bütün halkımız, esnafımız vatandaşımız, büyük firmalarımız, sanayicilerimiz hepsi gırtlağına kadar borç içerinde ve hissediyor. Böyle bir ortamda vatandaşlar artık Cumhur İttifakı’ndan vazgeçmiş durumda. Erdoğan’ın tavrına bakılırsa bir erken seçim havası da var. Baskın seçimi de Türkiye yaşayabilir. Bu ihtimalde giderek kuvvetleniyor. Bizde İYİ Parti olarak buna hazırlık yapıyoruz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz