Brandadan Tabela Gündem Oldu

0

Memleket Hareketi’ni başlatan Muharrem İnce’nin Samsun’daki destekçileri, parti binasını kiraladı ama astıkları ‘brandaya yazılı tabela’ sosyal medyada gündem oldu. İnce’nin Samsun’daki destekçileri ise merak konusu

CHP’den istifa ederek Memleket Hareketi’ni başlatan Muharrem İnce’nin Samsun’daki destekçileri, İlkadım İlçesi Kale Mahallesi Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan Atatürk Anıtı’nın karşısında binada parti binasını kiraladı.

BRANDADAN TABELA DİKKAT ÇEKTİ
Binanın dış cephesine ‘Memleket Hareketi Samsun’ yazılı brandadan pankart asıldı. Henüz parti kurma aşamasında olan Muharrem İnce’nin Samsun’daki destekçileri, kiralanan parti binasının dış cephesine astıkları ‘brandalı tabela’, aynı binada olan DEVA Partisi İlkadım İlçe Başkanlığı tabelası ile karşılaştırıldı.

BAŞTAN DAĞILACAK GÖRÜNTÜSÜ VERİYORLAR
Sosyal medyada binanın dış cephe fotoğrafı paylaşılarak, “DEVA Partisi düzgün bir tabela, Memleket Hareketi Samsun aceleden takılan bir brandayla yayın hayatına başlamış. Hayırlı olsun. Partileşmeden dağılacak bir görüntü veriyorlar” ifadelerine yer verildi.

DESTEKÇİLERİ KİMLER?
Bu paylaşımın altına gelen yorumlarda parti ismi açıklanmadığından dolayı, geçici bir branda ile parti binasının yerinin gösterilmek istendiği şeklinde yorumlar yapılırken, diğer yandan ‘Memleket Hareketi’ni kuran Muharrem İnce’nin Samsun’daki destekçileri ve parti binasını kimin kiraladığı merak konusu oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz