Savaş Boyar ve Ergin Zorlu Hayırseverleri Yardıma Davet Etti

0

Samsunspor Kulübü Derneği Başkanvekili Savaş Boyar ve Eğitim, Altyapı ve Sporitf Faaliyetlerden Sorumlu Yöneticisi Ergin Zorlu, tüm hayırseverleri Samsunspor Kulübü Derneği’nin başlattığı “El ele vereceğiz, birlikte yeneceğiz” kampanyasına katılmaya davet etti.

Samsunspor Kulübü Derneği Başkanvekili Savaş Boyar, Kırmızı-Beyazlı kulübün öncülük ettiği “El ele vereceğiz, birlikte yeneceğiz” sloganı altında yardıma muhtaç 65 yaş üstü aileler için başlatılan kampanyayı yakınan takip ediyor.

VALİ VE DEMİR’LE GÖRÜŞTÜ
Samsun Valisi Osman Kaymak ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’le görüşmeleri sürdüren ve Samsun’dan kampanyanın startını veren Başkanvekili Savaş Boyar, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Ülkemizin ve dünyanın çok zor bir süreçten geçtiği bu günlerde son derece anlamlı olacak bu kampanya hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

BU İŞİN MİMARI CESUR YÜREK
Samsunspor Kulübü Derneği Eğitim, Altyapı ve Sporitf Faaliyetlerden Sorumlu Yöneticisi Ergin Zorlu da kampanya ile ilgili yaptığı açıklamada, “Daha düne kadar kapı kapı dolaşıp para arayan bir kulüpten, şimdi yardım dağıtan, şehri hareketlendiren, yön veren bir kulüp durumuna geldik. Bu işin mimarı “Cesur Yürek” Başkanımız Yüksel Yıldırım liderliğinde, haydi Samsun!” ifadelerine yer vererek tüm hayırseverleri yardım yapmaya davet etti.

İŞTE İBAN NUMARASI
Samsunspor Kulübü Derneği’nin ve Garip & Zeycan Yıldırım Vakfı’nın öncülük edeceği yardım kampanyasının hesap numarası hayırseverler için Kırmızı-Beyazlı Kulübün sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. “El ele vereceğiz, birlikte yeneceğiz” sloganı altında başlatılan kampanya için yardım toplanacak olan hesap numarası Ziraat Bankası Samsun Şubesi’nden Samsunspor Kulübü Derneği adına açıldı. IBAN numarası ise şöyle: TR07 0001 0002 2262 3273 3450 01

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz