Biz Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Yanındayız

0

AK PARTİ’YE SAĞDIĞIM
DEVA Partisi’nin Atakum Belediyesi eski Başkanı Adem Bektaş ile görüşme yaptığı siyasi kulislerde konuşuluyordu. Bektaş, sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Bektaş, “AK Parti’nin kurucularından ve Atakum Belediye Başkanlığı yapmış biri olarak, AK Parti ile birlikte ülkemizde 18 yıl içerisinde çok büyük dönüşümler yapmış olmamızın gururunu yaşamaktayım” dedi.

BAYRAK YARIŞI VAR
Adem Bektaş, “Daha nice yıllar AK Parti ile yeni hedeflere ve yeni ufuklara Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte ülkemiz için yürüyeceğiz. Çıkan haberde AK Parti’de daha önceden görev yapmış olan ben ve arkadaşlarımızı zan altında bırakmaktadır. AK Parti’den ayrılan ve yeni parti kuranların AK Parti’de eski görev yapmışları saflarına katmaya çalışmalarını gözlemlemekteyim. Fakat AK Parti de eski yoktur, sadece bayrak değişimi vardır ve ülke menfaati vardır” diye konuştu.

TARAFIMIZ ERDOĞAN’IN YANI
AK Parti eski Gazi Belde ve İlkadım İlçe Kurucu Başkanı İhsan Kurnaz, siyasi kulislerde konuşulan DEVA Partisi’nin kendisi ile görüştüğü iddiası ile ilgili sosyal medya hesabından yazılı açıklama yaptı. Kurnaz, “AK Partimizin kurucu Gazi ve İlkadım İlçe Başkanlıklarını 12 yıl boyunca yapmış ve farklı görevleri gururla ifa etmiş biri olarak, ülkemizin makus talihini değiştiren, yüz yılda yapılamayan birçok hizmeti yapan, dünyadaki bütün mazlumların umudu haline gelmiş Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile siyâset yapma gururunu yaşamış biri olarak, yapılan bu haber beni ziyadesi ile üzmüştür” dedi. Kurnaz, “Bugüne kadar böyle bir görüşme olmadığı gibi bundan sonrada siyasete birlikte başladığımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında var olmaya devam edeceğimi kamuoyuna saygıyla duyururum” açıklamasını yaptı.

MAKAMLARDAN GÜÇ ALMADIK
AK Parti Samsun eski İl Başkanı Osman Çetinkaya, siyasi kulislerde konuşulan DEVA Partisi’nin kendisi ile görüştüğü iddiası ile ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Çetinkaya, “Şahsımla alakalı haber kesinlikle doğru değildir. Bizler liderimiz ve aile büyüğümüz Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın hem yol hemde dava arkadaşıyız. Siyasete Sayın Cumhurbaşkanımız ile başladık, onunla devam edecek vede onunla sonuçlandıracağız” dedi. Çetinkaya, “Bizler asla makamdan güç almadık, tam tersine makamlara güç vermek için gecemizi gündüzümüze kattık” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz