Bil Koleji Samsun Kampüsü Eğitime Hazır

0

Covid-19 ve salgın hastalıklara karşı alınan tedbirler ile Telafi Eğitimi 17 Ağustos 2020 tarihinde başlıyor.

Bil Koleji Samsun Kampüsü’nün tek sahibi ve Yönetim Kurulu Başkanı Turan Arslan yaptığı açıklamada, Samsun’un önde gelen kurumsal özel eğitim kurumu olan Bil Koleji Samsun Kampüsü’nün, Türkiye genelinde 40 kampüs, 150 okulu bulunan Bil Eğitim Kurumları bünyesinde, İstanbul Aydın Üniversitesi ve Kıbrıs İlim Üniversitesi’ne bağlı kurumsal yapıya sahip bir aile şirketi olduğunu belirtti.

Tedbirlerimizi Aldık, 17 Ağustos 2020’de Telafi Eğitiminde Öğrencilerimizle Buluşuyoruz..
Turan Arslan, “Ülkemiz zorlu bir süreçten geçiyor. Fakat biz kurumsal ve güçlü bir eğitim kurumuyuz. Okulumuzda tüm sosyal mesafe ve hijyen kuralları uygulanarak öğrencilerimizin sağlığı için tüm önlemler alınmıştır. Bu doğrultuda 17 Ağustos’ta Telafi Eğitimimize başlamak için hızla çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

2016 yılından itibaren kampüsün akademik kadrosunu performans değerlendirme metodu ile her yıl daha da güçlendirdiklerini belirten Arslan, 2020-2021 eğitim-öğretim yılına alanında uzman dev akademik kadro ile hazır olduklarını sözlerine ekledi.

“İstanbul Aydın Üniversitesi Güvencesiyle, Bil Koleji Samsun Kampüsü; Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Fen ve Anadolu Lisemiz güçlenen akademik kadromuz ile yeni eğitim-öğretim dönemine yine damgamızı vuracağız” diyen Arslan, kayıtlara gösterilen yoğun ilgileri için tüm velilere teşekkürlerini iletti.

YÜZDE 50 BURS İMKANI
Bil Koleji Samsun Kampüsü Fen ve Anadolu Lisesi’nden mezun olan öğrencilerin; İstanbul Aydın Üniversitesi’nde yüzde 50’ye varan burs imkanı yakaladığını belirten Turan Arslan, avantajlı kayıt fırsatlarının devam ettiğini belirtti.

MİZAÇ TEMELLİ EĞİTİM İLE GELECEĞE SAĞLAM ADIMLAR
Mizaç-Enneagram 9 Mizaç Modeli İle öğrencilerimizin mizaçlarını belirleyerek, geleceklerini şekillendirmede öğrencilerimize ve velilerimize profesyonel destek veriyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz