Beyaz Meleklere Vizyon’dan Destek

0

Türk Sağlık Sen Samsun Şube Başkanı Erdoğan Çakmak, Kadın Kolları’nın fikri ile yüz siperlik üretimine başladıklarını belirterek, “Hastanelerde çalışan bizim ‘Beyaz Meleklerimiz’ diye adlandırdığımız hemşire arkadaşlarımızdan yüz siperlik yapma fikri geldi. Kendi imkanlarımızla masraflarını karşılayarak malzemelerini aldık ve hemşire arkadaşlarımız evlerinde siperlik yapmaya başladılar” dedi.

VİZYON KUYUMCULUK’TAN BEYAZ MELEKLERE BAĞIŞ
Yapılan siperlikleri ücretsiz olarak talep eden sağlık çalışanlarına verdiklerini kaydeden Başkan Çakmak, “İlk başlarda asgari sayıda yaptığımız siperlik için daha fazla talep gelince bizlerde zorlandık. Vizyon Kuyumcu sahibi Osman Türk, bizlere destek olarak siperlik üretimine bağış yapması bizleri son derece memnun etmiştir” ifadelerini kullandı.

ÇORBADA TUZUMUZ OLSUN
Vizyon Kuyumculuk sahibi Osman Türk, “Coronavirüse karşı özellikle sağlık çalışanlarımız en ön safta savaşmaktadır. Onların verdikleri emek ve aldıkları risk asla ve asla göz ardı edilemez. İnsanlığın geleceği bilim adamları ve sağlık çalışanlarının elindedir” diye konuştu. Türk, “Beyaz meleklere destek vermek, çorbada bizimde tuzumuz olmasını istedik. Onların korunmasında yapacağımız en ufak bir yardım dahi bizler için çok önemlidir” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz