Ana Sayfa Teknoloji - Kültür & Sanat Berna Laçin Samsun’da Sahne Aldı

Berna Laçin Samsun’da Sahne Aldı

0

Ünlü tiyatro sanatçısı Berna Laçin, Hayal Satıcısı adlı tek kişilik oyununu Samsun’da oynamak için Büyükşehir Belediyesi Atakum Kültür Merkezi’ni seçmişti.

Muhalif kimliği ile bilinen oyuncunun salon tahsisi, AK Partili Samsun Büyükşehir Belediyesi’nce iptal edilmişti. Daha sonra Laçin’e Doğa Koleji yer vereceğini açıklasada, daha sonra bu talebinden vazgeçti.

Berna Laçin’e CHP’li Atakum Belediyesi sahip çıktı, Atakum Eğitim ve Eğlence Merkezi’ni tahsis etti. Berna Laçin, Samsun’da Hayal Satıcısı isimli tiyatro oyununu sahneleyerek hayranları ile buluştu. Oyun için verilen salonların iptal edilmesi sonrası verdiği bir röportajında, “Ben bu oyunu Samsun’da oynarım” diyen Berna Laçin dediğini yaparken, Atakum ilçesinde sahnelenen Hayal Satıcısı oyununa ise tiyatro severler büyük ilgi gösterdi.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞTI
Berna Laçin, Samsun’da sahnelediği tiyatro oyunun ardından sosyal medya sayfasından “Hangi çılgın bana zincir vuracakmış şaşarım” Bize her yer tiyatro be canımın içi,salon teferruat. Dün Samsun’da harika bir seyirci seli vardı. Tiyatroya müthiş bir ilgi.. Atakum, muhteşem kumsalıyla, sanata duyarlı insanlarıyla harika bir sanat cazibe merkezi haline getirilebilir. Engellemeyi deneyenler olur ama sanat su gibidir her zaman akar ve yolunu bulur. Teşekkürler Samsun” mesajı paylaştı.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz