Bem Bir Sen’den Anlamlı Çağrı

0

Bem Bir Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli, 65 yaş üstü vatandaşların kendilerine başvurması durumunda yardımlarına hazır olduklarını söyledi.

‘Evde Kalın’ çağrısına destek verdiklerini ve zor günlerin atlatılması için herkesin yapması gerekenleri yerine getirdiği takdirde bu zorlukların daha kolay aşılabileceğini de vurgulayan Başkan Gayretli, “Virüs ile mücadele ederken en önemli görev tabi ki devletlere düşer, ancak devletlerin kesinlikle halkın desteği olmadan bu virüsü yenmesi mümkün değildir” dedi.

KALP İLE DOKUNMA ZAMANI
Bem Bir Sen Başkanı Gayretli, şöyle konuştu; “Halkımız maalesef bu konuda devletimize verilmesi gereken desteği vermiş değildir. Bu süreçte ya herkes güvende olacaktır, ya da hiç kimse olmayacaktır. Bem Bir Sen Samsun Şubesi olarak üstümüze düşen her görevi yapmaya hazırız. Biz yaşlılarımızın şartlar ne olursa olsun her zaman yanındayız. 65 yaş üstü kimsesiz yaşlılarımızın ihtiyaçlarını karşılamaya hazırız. Sendika Başkanı olarak ben, yönetim kurulumuz ve üyelerimizle 65 yaş üstü kimsesiz vatandaşlarımızın bizlere ulaşması durumunda ihtiyaçlarını karşılamaya hazırız. El teması ile değil, kalp teması ile dokunma vaktidir. Hadi birbirimizi sevelim, destek verelim belki de virüsün aşısı budur.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz