Bedri Yaşar: Demirtaş Ankara’ya Geldi Şikayeti Olmadı

0

İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ın özellikle İlkadım ilçe parti teşkilatıyla sorun yaşadığı iddialarına, “İYİ Parti’de herkes kendi işine bakar, belediye başkanı da ilçe başkanı da kendi işini doğru yapar, senkronize çalışır” diyerek, cevap verdi.

GENEL BAŞKANIMIZ AKŞENER’İ ZİYARET ETTİ
Geçtiğimiz hafta İlkadım ilçe kongresine katılmayarak, teşkilatın hedefi olan Başkan Necattin Demirtaş’ın Ankara’ya gelerek İYİ Parti Genel Başkanı Merak Akşener’le birebir görüştüğünü söyleyen Milletvekili Yaşar, “İlkadım Belediye Başkanımız Necattin Demirtaş Ankara’ya gelip, Genel Başkanımız Meral Akşener’i ziyaret etmiştir. Ne rapor vermiş ne de şikayette bulunmuştur. İYİ Parti’de herkes kendi işine bakar, belediye başkanı da ilçe başkanı da kendi işini doğru yapar, senkronize çalışır. İlkadım teşkilatı ve belediye başkanının görevleri farklı ancak sorumlulukları aynıdır” dedi.

6 İSİM ADAYLIĞINI AÇIKLADI
“Amacımız İYİ Parti’yi iktidar yapmak, Genel Başkanımızı Cumhurbaşkanı seçtirmektir” diyen Bedri Yaşar, “İl, ilçe teşkilatlarımız ve belediye başkanlarımız bu doğrultuda çalışır, görevlerini en iyi şekilde yerine getirir. Genel Merkezimiz ve milletvekillerinin hem belediye başkanlarına hem de teşkilatlara eşit mesafededir. İl kongresinde şu an 6 kişi adaylığını açıklamış durumda. Yeni adaylar da çıkacaktır. Hepsi bu göreve layıktır. Görevini en iyi yapanlar bize de en yakın olandır. Burada önemli olan seçilen teşkilat üyelerimizle birlikte el ele, kol kola, gece gündüz halkla beraber olarak, çalışmaktır. Seçimlerde İYİ Parti’yi iktidar yapmak, Genel Başkanımızı Cumhurbaşkanı seçtirmektir” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz