Bedri Yaşar: 5 Adaylı Demokrasi Şölenine Şahit Olduk

0

Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, İYİ Parti’de başkan adaylarının ‘tek aday’ diye ikna odalarında baskıya maruz bırakılmadığını, ‘5 adaylı’ demokrasi şöleni havasında kongre gerçekleştirdiklerini söyledi.

Samsun’da İYİ Parti’nin 2. Olağan İl Kongresi’nin ‘5 adaylı’ gerçekleşmesinin önemine dikkat çeken Samsun Milletvekili, KİT Komisyonu Üyesi ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Bedri Yaşar, tek adaylı kongre yapan diğer siyasi partiler gibi adayların ikna odalarında ‘adaylıktan çekilmeleri’ için baskı yapılmadığının göstergesi olduğunu kaydetti.

TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLDU
Bedri Yaşar, “Yalnızca Samsun’da değil, Türkiye’de örnek olabilecek seviyeli bir atmosferde tam bir demokrasi şöleni havasında yapılan bir kongreye şahit olduk. Tüm aday arkadaşlarımız kongreye hazırlanmak için iyi bir çalışma yürüttü” dedi. Samsun İl Kongresi’ne çok aday çıkmasının İYİ Parti’ye olan ilginin göstergesi olduğuna vurgu yapan Milletvekili Yaşar, şöyle konuştu; “Bu süreçten sonra partimize olan ilginin artarak devam edeceğine inanıyoruz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz