Bebek Sahibi Olacak Çifte Eşya Yardımı

0

İlkadım Kadın Koordinasyon Yardımlaşma Merkezi, ihtiyaç sahibi genç çiftin talebini geri çevirmedi. Hayırseverlerden tedarik edilen eşyalar, yeni bebek sahibi olacak çifte mutluluk yaşattı.

Samsun’un İlkadım İlçesi’nde hayırsever vatandaşlardan alınan eşyaları gerçek ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırma noktasında ‘köprü vazifesi’ gören Kadın Koordinasyon Yardımlaşma ve Dayanışma Merkezi, umut olmaya devam ediyor.

İlkadım Belediyesi Sosyal Yardım Müdürü Cemalettin Çakır ve Kadın Koordinasyon Başkanı Lütfiye Demirtaş, yeni evlenmiş ve doğacak bebeklerini bekleyen genç çifte, mutluluk yaşattı.

Hiç eşyası olmayan genç çiftin evi, koltuk takımı, bebek odası, halı, perde ve çeşitli eşyalarla donatıldı. En güzel ‘düğün hediyesi’ni aldıklarını söyleyen genç çift, hayırseverlere ve Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a teşekkür etti.

MUTLULUKLARINA ORTAK OLDUK
Turnalı çiftine yardım eli uzatmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “Hayırsever vatandaşlardan aldığımız eşyaları kendi atölyemizde yenileyerek, genç çiftimize kuracakları sıcak yuvalarında bizim de tuzumuz olsun istedik. Genç çiftin yuvasını kurmaya vesile olan hayırsever vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz