BBP Çarşamba’da Ertan Sağlam’a Güven Oyu

0

Büyük Birlik Partisi (BBP) Çarşamba İlçe Teşkilatı’nın gerçekleştirilen 2. Olağan Kongresi’ne mevcut başkan Ertan Sağlam’ın hazırladığı liste ile gidildi. Sağlam, tekrar seçilerek güven tazeledi.

Çarşamba Öğretmenevi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen kongreye davetli olarak katılan Samsun Bağımsız Milletvekili Erhan Usta, “Biz milletin önüne kendi rızkımızı koyalım. Kaynağını kendi milli menşeinden, kendi coğrafyasından, kendi değerlerinden milli bir siyaset koyalım. Bu milli ülkü etrafında milletimizle birlikte olalım. İşte bu davanın adı Büyük Birlik’tir ve bu camiaya büyük bir sorumluluk yüklemektedir” dedi.

YENİ YÖNETİM BELİRLENDİ
Başkan Ertan Sağlam’ın yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: “Kani İrfan Kazanç, Hayati Bayrak, Orhan Çakıcı, Burhan Akbulut, Mustafa Bala, Ali Kemal Totuk, Samet Gökkuş, Selim Atsan, Sefa Soycan, Şükrü Gültekin, Davut Özyılmaz, Hasan Topuz, Yaşar Killik, Hüseyin Zorlu, Mehmet Şahintürk, Adem Işık, Oğuz Kaan Duran, Ahmet Pala, Şerafettin Kocataş, Yaşar Sağlam, Murat Sağlam, Hüseyin Şahin, Hüseyin Bayyurt, Mehmet Günaydın, Birsen Şahintürk, Erol Sağlam, Alaattin Sağlam, Hayati Aşar, Sema Sağlam.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz