Basketbola 4 Sponsor Daha

0

Samsunspor Basketbol, Peynir Butiği, Usluoğlu Unlu Mamuller, Taşocak Fırın firması ve Asal Otomotiv ile 1 yıllık sponsorluk anlaşması imzalandı.

Usluoğlu Unlu Mamuller ve Asal Otomotiv’de gerçekleşen imza törenine Samsunspor’un Eğitim, Altyapı ve Sportif Faaliyetler Sorumlusu Yöneticisi Ergin Zorlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Alper Engiz, Serkan Albayrak, Servet Tuzcu, Samsunspor Basketbol İdari Menajeri Cengiz Han Yapar ile Usluoğlu Unlu Mamuller Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Uslu ve Asal Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Recep Asal katıldı. İmza törenin ardından Usluoğlu Unlu Mamuller Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Uslu ve Asal Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Recep Asal’a Samsunspor Basketbol takımının forması hediye edildi.

Samsunspor Basketbol, Peynir Butiği ve Taşocak Fırın firmalarıyla 1’er yıllık saha içi pano anlaşması yaptı.

BÜTÇE 2.5 MİLYON LİRA OLACAK
Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım katıldığı bir televizyon programında basketbol takımının durumu hakkında da açıklamalarda bulundu. Başkan Yıldırım, “Basketbol takımı için 2 hoca hakkında fikirler var gelecek hafta netleşecek. Büyük takımların oynatmadıkları isimlerle ilerleyeceğiz. Bütçemiz 2.5 Milyon TL olacak.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz