Başkan Yüksel Yıldırım’dan Ziyaret Turu

0

Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci’yi ziyaret etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmenin ardından Belediye Başkanı Deveci, Başkan Yüksel Yıldırım’a Atakum Belediyesi Spor Kulübü forması taktim etti. Yıldırım da Deveci’ye Samsunspor basketbol forması hediye etti.

Belediye Başkanı Deveci, “Samsunsporumuzun Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım’ı belediyemizde ağırladık. Günümüze güneşten önce doğan sevdamızın başarısı daim olsun. Samsunspor Süper Lig’e” dedi. Ziyarette Atakum Belediyespor Başkanı Tuğrul Öngel de yer aldı.

Daha sonra Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar’ı makamında ziyaret etti. Ziyarete Samsunspor Kulübü Derneği Başkan Vekili Savaş Boyar ve Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Kulüp Müdürü Soner Soykan da katıldı. Ziyaret sonrası Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Başkan Yüksel Yıldırım’a el işlemeli pano ve vazo takdim etti.

Ziyaretler Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı ile devam etti. Başkan Sandıkçı, Yüksel Yıldırım’a kahve fincan takımı takdim etti. Yıldırım, daha sonra Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’i ziyaret etti. Ziyarette Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Kemal Erkanat da katıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz