Başkan Yüksel Yıldırım’dan Adaylık Sinyali

0

Samsunspor FK A.Ş. Başkanı Yüksel Yıldırım, Manisa FK maçı öncesi yaptığı açıklamada 29 Şubat’ta yapılacak kongrede aday olabileceğinin sinyallerini verdi.

Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, Manisa Futbol Kulübü maçı öncesi yaptığı açıklamada 29 Şubat’ta yapılacak olan olağanüstü kongrede kimin aday olacağı ile ilgili konuştu. Henüz başkan adayı bulamadıklarını söyleyen Başkan Yıldırım, “Kongrede ben aday olacağım gibi gözüküyor. Ama ben genellikle İstanbul’dayım. Samsun’daki işleri idare etmek zor olacak” dedi.

GALİBİYET PRİMİ

Başkan Yüksel Yıldırım’ın futbolculara Manisa FK maçına özel galibiyet primi verdiği öğrenildi. Karşılaşma sonrası basın mensuplarına açıklama yapan Yıldırım, “Geçen sezon yapamadıklarımızı bu sezon artık yapıyoruz. Oyuncularımı ve Ertuğrul Sağlam’ı tebrik ediyorum. Bize bu mutluluğu yaşattıkları için. 25 Nisan’da Cumhuriyet Meydanı’nda şampiyonluk kutlamasına herkesi bekliyoruz. O tarihte takım Konya’da olacak ama maçın hemen ardından futbolcuları özel bir uçakla Samsun’a getirmeyi düşünüyoruz” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz