Başkan Yıldırım’dan Heyecanlandıran Açıklama

0

Transferde izledikleri yol haritası hakkında ip uçları veren Yılport Samsunspor patronu Yıldırım, “Çok seçici transferler yapacağız. Ülkesinde milli forma giyen veya giymiş oyuncuları transfer etmeye çalışıyoruz” dedi.

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, transfer çalışmaları, kombine bilet satışları ve gündeme dair açıklamalarda bulundu. Sosyal medya hesabı Twitter’dan Kırmızı-Beyazlı camiaya seslenen Samsunspor patronu, “Yılport Samsunspor, gerçek kadro mühendisliği yapıyor ve bütçemize göre en iyileri seçmeye çalışıyoruz. Çok seçici transferler yapacağız. Ülkesinde milli forma giyen veya giymiş oyuncuları transfer etmeye çalışıyoruz. “Paraya değil, Armaya gelirim” diyen oyuncular ile oynayacağız” dedi.

KOMBİNELER AĞUSTOS’TA
Kulüp olarak kombine bilet satışı konusunda Türkiye Futbol Federasyonu’nun alacağı kararı beklediklerinin altını çizen Başkan Yıldırım, “Stadımızı hangi şartlara göre hazırlayacağımızı öğrendikten sonra taraftarlarımıza detaylı açıklamayı yapacağız ve ona göre satışlara İnşallah Ağustos ayında başlayacağız” ifadelerini kullandı.

GİDENİN YERİ DOLAR
Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Ramazan Çevik’le neden anlaşma sağlanmadığı ile ilgili konuştu. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Başkan Yıldırım, “Bizde yönetim olarak Ramazan’ın kalmasını istedik. Ama menajeri ve kendisi verdiğimiz paranın çok üstünde isteyince hiç imkan bırakmadılar ki bizde kendisine önümüzdeki sezon Samsunspor forması giydirelim. Kendisine yeni takımında bol şanslar diliyoruz. Gidenin yeri dolacaktır” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz