Başkan Yıldırım’dan 5 Önemli Açıklama

0

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Radyospor’a konuk oldu ve Salim Manav’a önemli açıklamalarda bulundu. Samsunspor’un geleceği, uzun vadeli planları, transfer çalışmaları ve kaleci Nurullah Aslan hakkında bilgi veren Başkan Yıldırım’ın konuşmasından satır başlıkları şöyle;

1- SAMSUNSPOR MODELİ OLACAK
“Avrupa’nın önde gelen, en iyi takımlarının deneyimlerinden, iyi yanlarından yararlanacağız ve ortaya herkesin örnek alacağı Samsunspor modeli çıkaracağız.”

2- SCOUT EKİBİ GÜÇLENECEK
“Samsunspor’un scout ekibini 15 kişiye çıkartacağız. Ayrıca gelecek sezondan itibaren 5 kişiden oluşan analist ekibi kuracağız.”

3- FUTBOLCU İHRACATI YAPACAĞIZ
“Türk futbolunun kurtuluşu futbolcu ihracatı yaparak olabilir. Biz Samsunspor olarak bu konuda yönetim ve anlayış olarak fark yaratacağız. Örnek kulüp olacağız.”

4- 5 YABANCI OYUNCU ALACAĞIZ
“Kendileriyle anlaşma sağladığımız yabancı oyuncular var. Kulüpleriyle bonservis konusunda anlaşma sağlamaya çalışıyoruz. Anlaşamazsak vazgeçeceğiz. Stoper, orta saha, 2 tane kanat ve forvet olmak üzere toplam 5 yabancı oyuncu transfer edeceğiz.

5- NURULLAH AVRUPA’YA GİDECEK
“Nurullah Aslan her geçen gün kendisini geliştiriyor. Yabancı dil eğitimi alıyor. Nurullah’ı Beşiktaş ve Fenerbahçe istedi ama satmadık. Bu hiç satmayacağız anlamına gelmiyor. Hem Nurullah’ın hem de altyapıdan çıkan kalecilerin önünü açacağız. Nurullah’ı Avrupa’ya satmak istiyoruz. Çünkü şu an Türkiye’de Nurullah için bize yeteri kadar bonservis ücreti verebilecek kaleci yok. Nurullah bizim pırlantamız.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz