Başkan Yıldırım Yönetimi Toplantıya Çağırdı

0

Kovid-19 salgını nedeniyle bir çok işin askıya alındığı şu dönemde, Başkan Yıldırım dün akşam saatlerinde kurmaylarını video konferans yoluyla bir araya getirdi ve çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, korona virüsten korunmak amacıyla evden çalışmalarına devam ederken bir dakika olsun boş durmuyor. Günlerini Maslak’ta bulunan evinde geçiren Başkan Yıldırım, Yıldırım Holding dışında, Samsunspor’la ilgili de çalışmalarını sürdürüyor. Kovid-19 salgını nedeniyle bir çok işin askıya alındığı şu dönemde, Yıldırım dün akşam saatlerinde kurmaylarını video konferans yöntemiyle topladı.

HEM ŞİRKET HEM DERNEK YÖNETİMİ
Toplantı Yüksel Yıldırım’ın başkanlığında, Samsunspor Kulübü Derneği yönetim kurulu, Futbol A.Ş. Başkan Yardımcısı Mustafa Erkanat, yönetim kurulu üyesi Veysel Bilen ve Kulüp Müdürü Soner Soykan’ın katılımıyla gerçekleşti. Toplantı, korona virüs nedeniyle sosyal mesafenin korunması açısından resmi kurumlar dahil herkesin kullandığı “Zoom” adlı program yoluyla gerçekleşti. Yardım kampanyası, askıya alınan veya devam eden projelerin son durumu hakkında Başkan Yıldırım yöneticilerden tek tek rapor aldı.

AMERİKA’DAN KATILDI
Kovid-19 salgını yayılmadan önce özel işleri nedeniyle Amerika’ya giden Samsunspor FK A.Ş. Başkan Yardımcısı Mustafa Erkanat, ülkeye giriş çıkışların durdurulmasının ardından Türkiye’ye dönememişti. Mart ayının başından bu yana yurt dışında olan Erkanat, toplantıya Amerika’dan katıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz