Başkan Yıldırım Sessizliği Bozdu

0

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, “Maçı kaldığı yerden oynatıp 5 dakika için bize İstanbul’a git demek bizi uçurumdan aşağıya atmak demektir. TFF yönetimiyle görüştüm ve adil olun dedim. Maçın tekrar oynatılması adil olacak.” dedi.

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, TRT Spor’da yayınlanan Hedef Süper Lig programına telefon bağlantısıyla katıldı. Başkan Yıldırım burada yaptığı açıklamada, maçın kaldığı yerden devam etmesi gibi bir kararı istemediklerini, takımın 5 dakika maç oynamak için İstanbul’a gitmesinin kendilerine maddi ve manevi anlamda zarar vereceğini söyledi. Yıldırım, karşılaşmanın tekrar oynanmasının en doğru karar olduğunu vurgularken, maçın 2-2 tescil edilmesi durumunda verilen karara saygı duyacaklarının altını çizdi.

“FEDERASYONLA GÖRÜŞTÜM”
Samsunspor Başkanı Yıldırım, Türkiye Futbol Federasyonu yönetim kurulu üyeleri ile görüştüğünü söyleyerek, “Maçı kaldığı yerden oynatıp 5 dakika için bize İstanbul’a git demek bizi uçurumdan aşağıya atmak demektir. TFF yönetimiyle görüştüm ve adil olun dedim. Maçın tekrar oynatılması adil olacak” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz