Başkan Yıldırım Adalet İstedi

0

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Covid-19 salgını nedeniyle liglerin ertelenmesinin ardından yaşanan süreci yakından takip ediyor. Kırmızı-Beyazlılar’ın patronu, spor kamuoyunda sezonun Play-Off maçlarıyla sonlandırılması hakkında çıkan yorumlarla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM
Başkan Yıldırım, “Ligler kaldığı yerden devam etmeli ve gelecek sezon biraz geç başlamalıdır. Bu takımlar için en adaletli ve yerinde çözümdür. Ligleri Play-Off uygulaması ile bitirme düşüncesi hiç bir futbol takımını ve taraftarını mutlu etmeyecektir. Liglere kaldığımız yerden devam Türkiye” dedi.

CUMHURBAŞKANI’NA SESLENDİ
Türkiye genelinde bazı vatandaşların “EvdeKal” kuralına uymamaları hakkında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a seslenen Başkan Yıldırım, “Bizim insanlarımız koronavirüs tehlikesini ciddiye almıyorlar. Sağlık çalışanları tüm canları ile bizler için çalışıyor. Fakat bizler onlara yardımcı olup evde kalacağımıza sokaklardayız. Artık yeter! Sayın Cumhurbaşkanım, sokağa çıkma yasağını getirin lütfen. Ölmek istemiyoruz.” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz