Başkan Vekili Savaş Boyar: Gün Dayanışma Günüdür

0

Samsunspor Kulübü Derneği’nin başlattığı yardım kampanyası hakkında hayırseverlere seslenen Başkan Vekili Savaş Boyar, “Yardımın azı, çoğu, büyüğü küçüğü yok. Gün dayanışma günüdür.” dedi.

Samsunspor’un öncülük ettiği “El ele vereceğiz, birlikte yeneceğiz” sloganı altında yardıma muhtaç 65 yaş üstü aileler için başlatılan kampanya tüm hızıyla sürüyor.

Verimli bir şekilde devam eden kampanyaya hayırseverlerden büyük ve küçük meblağlar gelmeye başladı. Maddi imkanı ne olursa olsun herkesin destekte bulunması, Kırmızı-Beyazlı yönetimin yüzünü güldürdü.

“AMACIMIZ 10 BİN ERZAK PAKETİ”
Kampanyanın durumunu yakından takip eden Samsunspor Kulübü Derneği Başkanvekili Savaş Boyar, “Yardımın azı, çoğu, büyüğü küçüğü yok. Gün dayanışma günüdür. Gönlünde Samsunsporluluk ruhu hisseden tüm hayırseverlerimizi kampanyamıza desteğe bekliyoruz. Amacımız 10 bin erzak paketi. Bu sayıya ne kadar çok hayırseverimizin desteği ile ulaşırsak o kadar mutlu olacağız ve ihtiyaç sahibi 10 bin aileye Valilik ve Kaymakamlık Vefa Gruplarımızın koordinesinde ulaşmış olacağız.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz