Başkan Mustafa Demir Hedef Küçülttü

0
'EĞİTİM VE TANITIM TOPLANTISI'NDA YÖNETİCİ KADROLARINA SESLENEN SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA DEMİR, "ÖNÜMÜZDEKİ 4 YILDA 2 MİLYAR LİRANIN ÜZERİNDE YATIRIM YAPMAMIZ GEREKİYOR. BU YATIRIMA ÖNCELİKLE ÇALIŞANLAR İNANACAK" DEDİ. (İHA/SAMSUN-İHA) 'Eğitim ve Tanıtım Toplantısı'nda yönetici kadrolarına seslenen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, "Önümüzdeki 4 yılda 2 milyar liranın üzerinde yatırım yapmamız gerekiyor. Bu yatırıma öncelikle çalışanlar inanacak" dedi.

31 Mart yerel seçimlerinden önce “5 Milyarlık yatırım hazır “açıklaması yapan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, hedef küçülttü.

Büyükşehir Belediye Başkanı Demir, ‘belediye teşkilatının organizasyon, iyileştirme, eğitim, kalite ve yönetim çalışmaları hakkında gelinen noktaları değerlendirmek’ ve ‘birimler arası koordinasyonu sağlamak’ amacıyla bir toplantı gerçekleştirdi.

BUNA HERKES İNANACAK
Başkan Demir, genel sekreter, genel sekreter yardımcıları, daire başkanları ve birim müdürlerinin katıldığı toplantıda, ‘birlikte hareket etmenin ve çok çalışmanın’ önemine vurgu yaptı. Başkan Demir, İş Geliştirme Uzmanı Murat Çetin Sayımlar’ın sunumuyla Atakum Sanat Merkezi‘nde gerçekleştirilen Eğitim ve Tanıtım Toplantısı’nda belediye yönetim kadrosuna seslendi. Belediye içinde ciddi bir analiz çalışması yapılacağını da belirten Demir, “Önümüzdeki 4 yılda 2 milyar liranın üzerinde yatırım yapmamız gerekiyor. Bu yatırıma öncelikle çalışanlar inanacak. Merak olursa enerji olur. Merakın olması için gözün, duygu dünyasının oraya yönelmesi lazım” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz