Başkan Kılıç Korona Çıktı Protokol Şok Oldu

0

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un, Samsun’da kentsel dönüşüm ve altyapı yatırımları programına katılmadan önce test yaptıran Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç’ın testi sonucu ‘pozitif çıktı.’

FOTOĞRAFLARDA YER ALDI
Test sonucunun pozitif çıktığını Bakan Kurum’un programında öğrenen Başkan Kılıç, programı terk etti. Başkan Kılıç’ın test sonucunu beklemeden programa katılması ortalığı karıştırdı. AK Parti İl Başkanlığı ve Büyükşehir Belediyesi ziyaretlerinde toplu fotoğraflarda yer alan Kılıç’ın, temel atma töreninde de yer aldığı görüldü.

SOSYAL MESAFE YOK!
Başkan Kılıç’ın pozitif olması Bakan Murat Kurum, Vali Zülkif Dağlı, Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, belediye başkanlarını ve AK Partili isimleri adeta şok etti. Program sırasında ziyaretlere ve açılışa katılanlara test yapıldı. Fotoğraf çekimi sırasında sosyal mesafeye uyulmazken, açılışta ve ziyarette yer alan herkes şok yaşadı.

Başkan Hamit Kılıç, “Covid-19 test sonucum pozitif çıkmıştır. Hamdolsun genel durumum gayet iyi ve şu an için evde karantinada bulunmaktayım” şeklinde paylaşım yaptı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz