Başkan Hasan Togar’dan Teneffüse Top Hediyesi

0

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un sosyal medya hesabındaki paylaşımına destek verdi.

Bakan Selçuk, “Çocuklar evde sıkıldığınızı, okulu özlediğinizi biliyorum. Buradan söz olsun, okula döndüğümüz ilk günün ilk teneffüsünü, o güne özel olarak 40 dakika yapacağız” dedi. Bunun üzerine Türkiye’nin dört bir yanındaki destek yazılarının ardından Belediye Başkanı Togar da, Bakan’ın twitine cevap vererek ‘çocuklara futbol, basketbol ve voleybol topu dağıtarak’ destek vereceğini söyledi.

TEDBİRLER ALINDI
Başkan Hasan Togar, “Küresel bir salgın olan corona virüse karşı tedbirlerimizi aldık. İlçemizin dört bir yanında ortak kullanım alanlarını dezenfekte ve ilaçlama işlemlerini yaptık. Bakanımızın okulların açıldığı ilk gün ilk teneffüsü 40 dakika yapmasıyla öğrencilerimize bir jest yaptı. Bizde Tekkeköy Belediyesi olarak ilçemizin dört bir yanındaki okullarımızdaki öğrencilerimize okullarına kavuşmanın özlemini gidersinler diye futbol, basketbol, hentbol, voleybol topları dağıtacağız” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz