Başkan Güler’den Yasağa Esprili Yanıt

0

71 yaşındaki Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler, İçişleri Bakanlığı’nın ’65 yaş üstü yasağına’ takıldı. Başkan Güler’in esprili bir şekilde, “Ben yakalandım gençler, kendinize iyi bakın” cevabı, büyük beğeni topladı.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı M. Hilmi Güler, İçişleri Bakanlığı’nın aldığı karar ile 65 yaş ve üstü kişilere getirilen sokağa çıkma yasağı sonrası bir Twitter kullanıcısının yaşını paylaşmasına esprili bir yanıt verdi.

Türkiye’de coronavirüs salgını ile mücadele kapsamında alınan kararla en riskli grup olan 65 ve üstü vatandaşlara sokağa çıkma yasağı geldi. İçişleri Bakanlığı’nın aldığı karar sonrası özellikle siyasetçilerin yaşları sosyal medyada gündem olurken, Twitter’da yapılan bir paylaşım dikkat çekti.

BAŞKAN GÜLER 71 YAŞINDA
Bir Twitter kullanıcısı 15 Temmuz 1949 yılında doğan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı M. Hilmi Güler’in (71) yaşını paylaştı. Volkan Özcan adlı Twitter kullanıcısı, esprili bir şekilde, “Mehmet Amca çıkma dışarı, sokakta görürsem belediyeyi ararım” ifadelerini kullandı. Söz konusu paylaşımı alıntılayan Başkan Güler ise, “Ben yakalandım gençler, buraya kadarmış. Sizleri tanımak güzeldi, kendinize iyi bakın” şeklinde oldukça samimi bir cevap verdi ve takipçilerinin beğenisini kazandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz