Başkan Demirtaş’a Sürpriz Doğum Günü

0

İlkadım Belediyesi personeli, Başkan Necattin Demirtaş’a sürpriz bir doğum günü kutlaması düzenledi. Sürpriz karşısında oldukça duygulanan Demirtaş, “66 yaşıma girdim ama hizmet aşkımız, enerjimiz asla bitmez” dedi.

İlkadım Belediyesi personeli, Başkan Necattin Demirtaş için sürpriz bir kutlama hazırlayarak, doğum gününü kutladı. Müdürler toplantısına katılacağı düşüncesiyle Konferans Salonu’na gelen Başkan Demirtaş, dünden bugüne gençlik yıllarına ait fotoğraflarını yer aldığı video gösterimi sonrası şaşkınlığını gizleyemedi.

DEMİRTAŞ DUYGULANDI
Personelin yaptığı sürprize çok şaşırdığını ve oldukça mutlu olduğunu ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “Gerçekten duygu doluyum. Bugün herhalde yeniden doğdum. Böyle bir sürpriz beklemiyordum. İlçemize ve vatandaşlarımıza hizmet ettiğim bir yaşı daha gönül rahatlığıyla geride bırakıyorum. Rabbim bu güzel ilçe ve güzel insanları için hayırlı işlerde geçireceğimiz sağlıklı ömürler nasip etsin. Doğum günü sürprizi hazırlayan mesai arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Daha nice güzel hizmetleri hep beraber yapmaya devam edeceğiz” dedi.

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, doğum günü pastasını keserek birim müdürleriyle gerçekleştirdiği toplantıya devam etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz