Başkan Avcı’nın Teknisyen Eşi Göreve Hazırım Dedi

0

Samsun’un Ayvacık İlçesi’nde yaşayan emekli laboratuvar teknisyeni Ayşe Avcı, coronavirüs salgını sonrası hastanelerde mesai saati kavramı olmaksızın görev yapan meslektaşlarına yardımcı olabilmek için gönüllü olarak mesleğine geri dönebileceğini açıkladı.

30 YILLIK TEKNİSYENİM
Sağlık Bakanlığı yayınladığı genelgelerle coronavirüs salgınına karşı tedbirlerinin kapsamını genişletirken, Ayvacık Ziraat Odası Başkanı Erdal Avcı’nın eşi Ayşe Avcı, örnek bir davranışta bulundu. 30 yıl laboratuvar teknisyeni olarak görev yapıp emekli olduğunu belirten Ayşe Avcı, Sağlık Bakanlığı’nın ihtiyacı olması durumunda göreve hazır olduğunu söyledi.

NERESİ OLURSA OLSUN GÖREV YAPMAYA HAZIRIM
Sağlık Bakanlığı, Samsun Valiliği, İl Sağlık Müdürlüğü ve Ayvacık Devlet Hastanesi’ni etiketleyerek, sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Ayşe Avcı, “30 yıl laboratuvar teknisyeni olarak görev yaptım. Emekli olduğum Sağlık Bakanlığı’mızın bana ihtiyacı olursa, hiç bir ücret talebim olmadan devletimize vefa borcumu ödemek adına Bakanlığı’mızın görevlendireceği herhangi bir hastanede, devletimize hizmet etmeyi kendime bir vazife kabul ediyorum” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz